fairford logo

fairford sürücü

FAIRFORD SYNERGY (YENİ)

Fairford Synergy Motor Kontrolü Yeniden Tanımlıyor

 • 3 faz kontrolde en iyi güç/boyut oranı
 • Bütün ihtiyaçlar için giriş/çıkış

 • Kapsamlı
 • Dahili bypass ile enerji optimizasyonu
 • 3.5’’ dokunmatik ekran
 • Gelişmiş programlama fonksiyonları sayesinde otomatik kurulum özellikleri
 • Modbus, anybus, devicenet, Ethernet ip protokollerini destekler
 • fairford sürücü

  FAIRFORD HFE

  HFE serisi, süpermarket soğutucu ve çillerlerinde kullanılan tek fazlı kompresör motorlarına yol vermek için kullanılabilecek en ideal üründür.%10 ile %32 arasında değişen değerlerde enerji tasarrufu sağlanabilir. İnce yapısı sayesinde kontrol panosuna yada makine gövdesine kolaylıkla monte edilebilir. Ürünün kurulumu çok basittir-iki kablo girer, iki kablo çıkar. Bakım gerektirmediğinden “takıp unutabilirsiniz”.
  Benzeri enerji tasarruf cihazlarına göre fazladan avantajlar sağlar. HFE serisi yumuşak yolvericiler mekanik ve elektriksel zorlanmaları azaltır veya tamamen yok eder, ve kompresör/çiller yük altında değilken enerji tasarrufu sağlar. Kalkış akımı kısıtlanır ve yükün yumuşak bir şekilde hızlanması sağlanır.

  fairford sürücü

  FAIRFORD DFE

  DFE, pano imalatçıları ve benzeri son kullanıcıların tercih ettiği dahili bypass’lı ancak enerji optimizasyonu özelliği olmayan yumuşak yolvericidir. Kullanıcıya rekabetçi fiyatlar, yumuşak duruş ve yüksek kalkış akımlarının ortadan kaldırılması imkanlarını sağlar. Yıldız/üçgen yolverici ile aynı ebatlara sahip olduğundan pano imalatçıları kolaylıkla montajını yaparak yerine DFE serisi yumuşak yolverici kullanabilirler.

  fairford sürücü

  FAIRFORD PFE

  PFE serisi, yumuşak yolverici pazarında yenilikçi tasarımlar üretmedeki 25 yıllık tecrübesi ile tanınan Fairford firmasının en yeni ürünlerinden biridir. 2.2kW ile 22kW arasındaki ürün gamı ile, PFE serisi herhangi bir ac motor ile kullanıma uygundur. Bu nedenle PFE serisi distribütörler ve benzeri müşteriler için doğal seçimdir. Fairford’un mühendislikteki mükemmelliğinden faydalanarak, PFE serisi beklediğiniz kalite ve güvenilirliği bir arada sunar.

  fairford sürücü

  FAIRFORD XFE